reps
bihor

Județul Bihor

Raluca Dumitrache (Alfaparf Milano, Kemon și #mydentity)

Telefon: 0720 411 682

raluca.dumitrache@conceptbeauty.ro

ms

Județele Cluj, Mureș

Mircea Ardelean (Alfaparf Milano, Kemon și #mydentity)

Telefon: 0727 377 689

mircea.ardelean@conceptbeauty.ro

bn

Județele Cluj, Bistrița Năsăud

Iulia Farcaș (Alfaparf Milano, Kemon și #mydentity)

Telefon: 0725 551 593

iulia.farcas@conceptbeauty.ro

sm

Județele Satu Mare, Maramureș, Sălaj

Vlad Oltean (Alfaparf Milano, Kemon și #mydentity)

Telefon: 0754 264 084

vlad.oltean@conceptbeauty.ro

timis

Județul Timiș

Zorin Ursădan-Moț (Alfaparf Milano, Kemon și #mydentity)

Telefon: 0727 377 686

zorin.ursadan@conceptbeauty.ro

arad

Județele Arad, Caraș Severin

Rovena Mucsi (Alfaparf Milano, Kemon și #mydentity)

Telefon: 0770 650 544

rovena.mucsi@conceptbeauty.ro

hd

Județele Hunedoara, Alba

Rovena Mucsi (Alfaparf Milano, Kemon și #mydentity)

Telefon: 0770 650 544

rovena.mucsi@conceptbeauty.ro

dj

Județele Vâlcea, Sibiu, Teleorman, Mehedinți, Gorj, Dolj

Gabriel Anton (Alfaparf Milano, Kemon și #mydentity)

Telefon: 0762 163 337

gabriel.anton@conceptbeauty.ro

ct

Județele Constanța, Tulcea

Eugenia Barbu (Alfaparf Milano, Kemon și #mydentity)

Telefon: 0749 127 469

eugenia.barbu@conceptbeauty.ro

jugr

Județele Argeș, Olt

Nicoleta Jugravu(Alfaparf Milano, Kemon și #mydentity)

Telefon: 0759 057 452

nicoleta.jugravu@conceptbeauty.ro

filot

Județele Botoșani, Suceava

Nicoleta Filoteanu (Alfaparf Milano si #mydentity)

Telefon: 0752 261 700

nicoleta.filoteanu@conceptbeauty.ro

staver

Județul Iași

Ana Staverescu (Alfaparf Milano si #mydentity)

Telefon: 0723 357 757

ana.staverescu@conceptbeauty.ro

corina cretu

Județele Bacău, Neamț

Corina Crețu (Alfaparf Milano, Kemon si #mydentity)

Telefon: 0752 184 469

corina.cretu@conceptbeauty.ro

simona

Județele Iași, Botoșani, Vaslui, Suceava

Simona Stejaru (Kemon si #mydentity)

Telefon: 0768 186 893

simona.stejaru@conceptbeauty.ro

sarbu

Județele Vrancea, Brașov, Harghita, Covasna

Alex Sârbu (Alfaparf Milano, Kemon și #mydentity)

Telefon: 0756 098 304

alex.sarbu@conceptbeauty.ro

laurentiu

Județul Vaslui

Laurențiu Crețu (Alfaparf Milano, Kemon și #mydentity)

Telefon: 0745 309 557

laurentiu.cretu@conceptbeauty.ro

galato

Județele Galați, Brăila

Bogdan Spătaru (Alfaparf Milano, Kemon și #mydentity)

Telefon: 0759 057 451

bogdan.spataru@conceptbeauty.ro

bz

Județele Prahova, Dâmbovița, Buzău

Cristina Bercu (Alfaparf Milano, Kemon și #mydentity)

Telefon: 0730 377 689

cristina.bercu@conceptbeauty.ro

giurgiu

Județul Giurgiu

Luisa Alexandru (Alfaparf Milano, Kemon și #mydentity)

Telefon: 0726 374 366

luisa.alexandru@conceptbeauty.ro

calarasi

Județele Călărași, Ialomița

Bogdan Spătaru (Alfaparf Milano, Kemon și #mydentity)

Telefon: 0759 057 451

bogdan.spataru@conceptbeauty.ro

bucuresti

București  Sector 1, 2
Robert Buta
0721 104 754, robert.buta@conceptbeauty.ro

București Sector 3, 4
Luisa Alexandru
0726 374 366, luisa.alexandru@conceptbeauty.ro

București Sector 5, 6
Bogdan Spătaru
0759 057 451, bogdan.spataru@conceptbeauty.ro

București (Key Account)
Stelian Zechiu
0722 558 959, stelian.zechiu@conceptbeauty.ro